Wat was het heerlijk dat gisteren de zon weer eens scheen na al die grijze dagen. We besloten om na de koffie direct naar Bergen aan Zee te rijden en te kijken of er iets te fotograferen viel. Ik had de waterstanden bekeken en om 12 uur zou het eb zijn. Tussen Bergen en Camperduin liggen strekdammen en daar wilde ik kijken. De weg erheen zagen we heel veel meeuwen, vooral Zilvermeeuwen en een enkele Kleine Mantelmeeuw. Gelukkig renden er ook Drieteenstrandlopers en daar heb ik mijn regenbroek voor aangetrokken, dan hoef ik mij geen zorgen om mijn kleding te maken tijdens het fotograferen. Bij de strekdam was niets bijzonders, een enkele Scholekster, voor bijvoorbeeld de Paarse strandloper moet ik naar Den Helder rijden .Misschien een andere keer……
Drieteentje met kroontje op het hoofd.
Mooi zo tussen de fijne kleurtjes van strand en zee.
Het was druk op het strand, iedereen wilde er even uit zijn. Deze kant op was het grauw, de andere kant blauw, grijs en een regenboog.
Als er dan een wolk voor de zon komt, heb je heel ander licht, wel mooi, niet zo fel.
In eerste instantie dacht ik dat ik geen mooie foto’s had gemaakt, maar na een nachtje slapen en weer kijken, valt het wel mee 🙂
Hier word ik toch wel een beetje stil van…. Erg mooie serie en het was warempel droog en geen mist. De laatste foto is helemaal gaaf en het vallende druppeltje maakt het af. 👌
Groet uit (alweer) een mistig Drenthe,
Geert
Inderdaad de foto waar de wolk voor de zon komt is door het het licht en de spiegeling in het water er mooi en de “schimmen” op het strand geeft ook een bijzondere sfeer.
Heerlijk dat jullie ook hebben genoten van die mooie dag.
Wahaha, geen mooie foto´s. Is het nog niet helemaal in orde met je zicht? 😅 Je foto´s zijn prachtig en scherp!
Mooie foto’s weer, vooral je foto’s vanuit dat lage standpunt zijn weer om te smullen. Maar ook de foto’s van de vele wandelaars in de verte vind ik erg mooi met die tinten.
Ik heb gelukkig ook volop kunnen genieten van de zon. Vandaag ben ik met Jetske wat tussen de felle buien met hagel en natte sneeuw heen gereden.